Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISA DE MAGAZIE 200G/MP P01621
- Număr anunț
- DA21811563
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217,70 RON
- Valoare atribuită
- 217,70 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 11:21
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
217,70 RON
din 217,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro