Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie alei pietonale si acces auto „Reabilitare Gradinita nr. 2 si Biblioteca comunala
- Număr anunț
- DA21442563
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
- Furnizor / câștigător
- DOFLOM SRL (CUI 18597107)
- Cod CPV
- 34951000-8 · Platforme de acces (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.445,50 RON
- Valoare atribuită
- 80.445,50 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 08:41
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80.445,50 RON
din 80.445,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro