Ofertă acceptată Cumpărare directă

EUROPUBELE MARIMI DIFERITE :1100L,240L,120L

Număr anunț
DA21441576
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
Furnizor / câștigător
ELKOPLAST ROMANIA SRL (CUI 21694681)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.724 RON
Valoare atribuită
5.724 RON
Data publicării
10.10.2018 17:00
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.724 RON

din 5.724 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.