Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent profesional degresant Rondo Guard 10KG/BIDON
- Număr anunț
- DA21827281
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN METIANU (CUI 29413030)
- Furnizor / câștigător
- DUŢESCU PROFESIONAL CLEANING SRL (CUI RO25084031)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 12:03
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro