Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Smart UHD 4K, WebOS AI, 126cm, LG 50UK6470PLC
- Număr anunț
- DA21823718
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 3520059)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.848,74 RON
- Valoare atribuită
- 3.848,74 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 10:03
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.848,74 RON
din 3.848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro