Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE IGROM.MIN JUM.ALB H.IG.2STR BU 7 12 262,08 PROSOP LABIRINT ALB 50X90 BU 20 1 209,80
- Număr anunț
- DA21822338
- Autoritate contractantă
- Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,88 RON
- Valoare atribuită
- 471,88 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 09:14
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
471,88 RON
din 471,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro