Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE ADV1049560

Număr anunț
DA21818677
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN CONSTANTA (CUI 4618145)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,43 RON
Valoare atribuită
685,43 RON
Data publicării
21.11.2018 15:11
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,43 RON

din 685,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.