Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de prelucrare si ordonare dosare
- Număr anunț
- DA22297566
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Liviu Rebreanu (CUI 4547214)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIA SRL (CUI 34381953)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.450 RON
- Valoare atribuită
- 12.450 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 09:58
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.450 RON
din 12.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro