Ofertă acceptată
Cumpărare directă
A185/65R15 88T QUATRAC 5 VREDESTEIN (4AS)- 4 buc.
- Număr anunț
- DA21828609
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
- Furnizor / câștigător
- NEXXON SRL (CUI 8509728)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,36 RON
- Valoare atribuită
- 878,36 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 12:51
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
878,36 RON
din 878,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro