Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii prestate de medic specialist pentru acordarea de asistanta med. in cadrul liniei de garda
- Număr anunț
- DA22368207
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- ILIE P. ELEONORA -MEDIC (CUI 40376285)
- Cod CPV
- 85141000-9 · Servicii furnizate de personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.750 RON
- Valoare atribuită
- 46.750 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 09:46
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.750 RON
din 46.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro