Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,6% sub estimat
Kit seringi injector IRM/RMN Medrad Spectris Solaris EP
- Număr anunț
- DA22367542
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.360 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 09:08
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.040 RON
din 2.360 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 320 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.