Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate cilindru KX-FA84 pentru fax PANASONIC KX-FL-613
- Număr anunț
- DA21827904
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432 RON
- Valoare atribuită
- 432 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 12:25
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
432 RON
din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro