Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner OEM HP CF230X

Număr anunț
DA21826503
Autoritate contractantă
COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO1970588)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530 RON
Valoare atribuită
530 RON
Data publicării
22.11.2018 11:38
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530 RON

din 530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.