Ofertă acceptată Cumpărare directă

COPIATOR MINOLTA BIZHUB 226

Număr anunț
DA21825261
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICU ALBU PIATRA NEAMŢ (CUI 17487912)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092,44 RON
Valoare atribuită
2.092,44 RON
Data publicării
22.11.2018 10:58
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092,44 RON

din 2.092,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.