Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plase contra insectelor

Număr anunț
DA21447849
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TITAN DR.CONSTANTIN GORGOS (CUI 14908162)
Furnizor / câștigător
SALVIMIR EXIM SRL (CUI 11678042)
Cod CPV
39525500-3 · Plase de tantari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
11.10.2018 12:25
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.