Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie luna Octombrie

Număr anunț
DA21446840
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 8 Sibiu (CUI 17739564)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI RO26559562)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.382,19 RON
Valoare atribuită
1.382,19 RON
Data publicării
11.10.2018 11:45
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.382,19 RON

din 1.382,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.