Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER SAMSUNG ML1910

Număr anunț
DA21817291
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DETA (CUI 34980219)
Furnizor / câștigător
NWO GROUP SRL (CUI RO15812669)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178 RON
Valoare atribuită
178 RON
Data publicării
21.11.2018 14:22
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 20:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178 RON

din 178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.