Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
Prime Source detergent pentru sticla, flacon cu pulverizator 750ml NUMAR DE REFERINTA: BPS-1104 PRE
- Număr anunț
- DA21445739
- Autoritate contractantă
- Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52,50 RON
- Valoare atribuită
- 47,25 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 11:00
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47,25 RON
din 52,50 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 5,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.