Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner HP 131A CF211A cyan, CF212A yellow, CF213A magenta original pt Pro 200, M251,M276, 1800 pagini

Număr anunț
DA21807584
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.862 RON
Valoare atribuită
2.862 RON
Data publicării
21.11.2018 09:08
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.862 RON

din 2.862 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.