Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set mobilier gradina, masa si 2 banci, Strend Pro Dortmund Medium3, 200x50x77 cm, cadru metal Marca
- Număr anunț
- DA21438356
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinesti (Consiliul Local Sinesti Ialomita) (CUI 4365069)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 39121200-8 · Mese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 13:58
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.600 RON
din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro