Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic cu bule culoare GOLD, Antisoc A/11 , Ext : 120x175+50 mm, Int : 95x165 .
- Număr anunț
- DA21825627
- Autoritate contractantă
- BANCA DE RESURSE GENETICE VEGETALE MIHAI CRISTEA (CUI 39201328)
- Furnizor / câștigător
- ROGRI IMPEX SRL (CUI RO17326100)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66 RON
- Valoare atribuită
- 70 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 11:10
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70 RON
din 66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro