Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLE SCOLARE WHITEBOARD MAGNETICE 100X150

Număr anunț
DA21825559
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB (CUI 2541088)
Furnizor / câștigător
FADAK CONCEPT (CUI RO32600976)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.656 RON
Valoare atribuită
4.656 RON
Data publicării
22.11.2018 11:08
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.656 RON

din 4.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.