Ofertă acceptată Cumpărare directă

CULISANTA CARDAN (Reparat ax cardanic vag.Zgt )

Număr anunț
DA22348328
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
CSGAUTO.RO SRL (CUI RO32362327)
Cod CPV
42141800-7 · Cuplaje cardanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.772 RON
Valoare atribuită
11.772 RON
Data publicării
05.02.2019 15:20
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.772 RON

din 11.772 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.