Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii Petri PLASTIC PS 90x15mm STERILE gamma CU CERTIFICAT - CELE MAI BUNE CUTII PETRI DIN ROMANIA
- Număr anunț
- DA22347555
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 14:25
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro