Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bancheta 2 locuri imitatie piele si scaun vizitator imitatie piele

Număr anunț
DA21438179
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.086 RON
Valoare atribuită
1.086 RON
Data publicării
10.10.2018 13:51
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086 RON

din 1.086 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.