Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet imprimanta si consumabile

Număr anunț
DA21825312
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA (CUI 21354760)
Furnizor / câștigător
OEM SYSTEMS EVOLVE SRL (CUI 36239000)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.241 RON
Valoare atribuită
8.241 RON
Data publicării
22.11.2018 11:00
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.241 RON

din 8.241 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.