Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PC PERFECT OFFICE , PROCESOR INTEL I5 , 8 G RAM DDR IV,HDD 1TB
- Număr anunț
- DA21817095
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PANIC (CUI 25104503)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.984 RON
- Valoare atribuită
- 1.984 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:16
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.984 RON
din 1.984 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro