Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD de 4TB extern

Număr anunț
DA21806239
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
Furnizor / câștigător
ZENDORA TECH SRL (CUI RO29135995)
Cod CPV
30233120-8 · Unitati de memorie cu banda magnetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
20.11.2018 22:13
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.