Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie imprimante multifunctionale
- Număr anunț
- DA21762864
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.390,16 RON
- Valoare finală
- 68.390,16 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 15:23
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.