Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED Philips 242B7QPTEB/00 23.8 inch IPS WQHD, format 16:9, HDMI, DisplayPort, VGA, USB

Număr anunț
DA21827826
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.880 RON
Valoare atribuită
4.880 RON
Data publicării
22.11.2018 12:22
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.880 RON

din 4.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.