Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta furnizare energie electrica Casa Judeteana de Pensii Timis perioada 01.01.2019-31.12.2019

Număr anunț
DA21821752
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
Furnizor / câștigător
IMPERIAL DEVELOPMENT SRL (CUI 21571247)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517,29 RON
Valoare atribuită
517,29 RON
Data publicării
22.11.2018 08:47
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517,29 RON

din 517,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.