Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FATA DE MASA DAMASC ANTIMURDARIE DIMENSIUNE 140 X 180 CM. - GAMA HORECA
- Număr anunț
- DA21817407
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 39513100-2 · Fete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,78 RON
- Valoare atribuită
- 149,78 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:26
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,78 RON
din 149,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro