Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 76,0% sub estimat
DOVLECEI ITALIA-
- Număr anunț
- DA22366435
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,80 RON
- Valoare atribuită
- 28 RON 76,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2019 16:11
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28 RON
din 116,80 RON estimat
76,0%
Adjudecat la 24,0% din estimat · economie 88,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.