Ofertă acceptată
Cumpărare directă
electrice
- Număr anunț
- DA22300902
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea (CUI 4321488)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 31712118-0 · Prize sau suporturi pentru circuite integrate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183 RON
- Valoare atribuită
- 183 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 12:33
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
183 RON
din 183 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro