Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie determinare consum combustibil
- Număr anunț
- DA22300608
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.408,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.408,32 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 12:17
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.408,32 RON
din 2.408,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro