Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONFORM DEVIZ SI OFERTA CU NR .179/22.01.2019 PENTRU APARAT ERBE VIO 300 D

Număr anunț
DA22294228
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
ELMED MEDICAL SRL (CUI RO11017750)
Cod CPV
31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.862 RON
Valoare atribuită
3.862 RON
Data publicării
28.01.2019 15:06
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.862 RON

din 3.862 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.