Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINETI , SUPAPA SIGURANTA, FILTRU IMPURITATI, COTURI , REDUCTII
- Număr anunț
- DA21793327
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHIDICI (PRIMARIA) (CUI 16388171)
- Furnizor / câștigător
- GREEN WORLD CONSTRUCT SRL (CUI RO19202230)
- Cod CPV
- 42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 09:39
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro