Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Filtru de apa industrial Big Blue cu carbon activ block, conexiuni racordare 1"
- Număr anunț
- DA21775634
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- AQUALIGHT SRL (CUI RO32080873)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,75 RON
- Valoare finală
- 369,75 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 17:34
- Data finalizării
- 22.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.