Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BR900GI Power-Saving Back-UPS Pro, 900VA / 540W / UPS APC BR550GI Power-Saving Back-UPS Pro

Număr anunț
DA21810512
Autoritate contractantă
COMUNA OITUZ (CUI 4455234)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.020 RON
Valoare atribuită
2.020 RON
Data publicării
21.11.2018 10:48
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.020 RON

din 2.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.