Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborarea Strategiei de dezvoltare durabila a orasului Rovinari

Număr anunț
DA21759357
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
TOTAL PROIECT PLUS SRL (CUI 24698327)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
15.11.2018 13:19
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.