Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCH F+N 16A iDPNA 4.5KA A9N21547 Schneider

Număr anunț
DA21829872
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,81 RON
Valoare atribuită
16,81 RON
Data publicării
22.11.2018 13:36
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,81 RON

din 16,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.