Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse lactate

Număr anunț
DA22360376
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
Furnizor / câștigător
SOLE MIZO ROMANIA SRL (CUI RO24645675)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
693,30 RON
Valoare finală
693,30 RON
Data publicării
07.02.2019 10:06
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.