Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de verificare paratrasnet sau prize de impamantare si eliberare buletine PRAM

Număr anunț
DA21825484
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
Cod CPV
45312311-0 · Instalare de paratrasnete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,14 RON
Valoare atribuită
336,14 RON
Data publicării
22.11.2018 11:05
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,14 RON

din 336,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.