Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de verificare paratrasnet sau prize de impamantare si eliberare buletine PRAM

Număr anunț
DA21825017
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII BALACITA (CUI 28997526)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
Cod CPV
45312311-0 · Instalare de paratrasnete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,49 RON
Valoare atribuită
1.176,49 RON
Data publicării
22.11.2018 10:48
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,49 RON

din 1.176,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.