Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Asistenta lunara, pe baza de contract prestari servicii, în utilizarea programelor INFOPRIM, pentru

Număr anunț
DA22296958
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 JORASTI (CUI 23905963)
Furnizor / câștigător
SOFTWARE DISTRIBUTION GROUP SRL (CUI RO23017940)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
5.400 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
29.01.2019 09:27
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 6.000 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.