Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament lunar servicii asistenta tehnica Contabilitate pentru licee

Număr anunț
DA22296832
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 MARACINENI (CUI 4654784)
Furnizor / câștigător
ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI RO14332522)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.184,88 RON
Valoare atribuită
10.184,88 RON
Data publicării
29.01.2019 09:21
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.184,88 RON

din 10.184,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.