Ofertă acceptată
Cumpărare directă
baterie monobloc chiuveta
- Număr anunț
- DA21436387
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- GIDAROM CONCEPT SRL (CUI RO24527696)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 12:46
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro