Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta lunara, pe bază de contract prestări servicii, în utilizarea programelor INFOPRIM

Număr anunț
DA22294398
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 16 GALATI (CUI 29073868)
Furnizor / câștigător
SOFTWARE DISTRIBUTION GROUP SRL (CUI RO23017940)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
28.01.2019 15:16
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.