Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta pentru software

Număr anunț
DA22293471
Autoritate contractantă
COMUNA GALBINASI (PRIMARIA) (CUI 17558053)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.032 RON
Valoare atribuită
22.032 RON
Data publicării
28.01.2019 14:25
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.032 RON

din 22.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.