Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente(,zarzavat '' paste fainoase,dulciuri.lactate,fructe)

Număr anunț
DA22365168
Autoritate contractantă
Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
Furnizor / câștigător
BRIEL CONS S.R.L. (CUI 15868201)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.798,91 RON
Valoare atribuită
6.798,91 RON
Data publicării
07.02.2019 14:28
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.798,91 RON

din 6.798,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.